Навчання Співпраця
Login Icon
Cart Icon
Wishlist Icon Compare Icon
phone phone hover youtube youtube hover instagram instagram hover facebook facebook hover

Академія "ІРІС"

Компанія «ІРІС» відкрила два навчальних центри: у Києві та Черкасах.

Академія «ІРІС» запрошує бажаючих майстрів перукарського мистецтва, як новачків, так і досвідчених фахівців, отримати нові знання і поліпшити свої навички в дружній атмосфері під керівництвом досвідчених тренерів-технологів і запрошених фахівців світового рівня.


Академія «ІРІС» проводить:

• семінари та вебінари по роботі з продуктами провідних брендів: ТМ Davines, #Barba Italiana, Satin Smooth і Estel;

• виїзні семінари в салони-партнери в будь-яке місто України;

• шоу, майстер-класи, презентації нових продуктів, лінійок, колекцій.


Щорічно Компанія «ІРІС» організовує різноманітні б'юті-події за участю штатних тренерів-технологів і запрошених фахівців зі світовим ім'ям: Stefano Pacella, Giuseppe De Nardis, Daniel Maltoni, Angelo Seminara, Jani Beemster, Kirsten Demant, Allilon, Brian Suhr, Candice Wyatt Minter , Tatiana Shu, Danny Robinson, Alberto Gitano Gomez, David Guerin, Vincent Moutault, JaniBeemster, Jesus Oliver і ін.


Компанія «ІРІС» за роки своєї діяльності стала традиційним учасником Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Україна і PRO Beauty Expo.

Неодноразово була організатором, спонсором регіональних, всеукраїнських конкурсів для перукарів і стилістів. У 2018/2019 р брала участь в Molfar Beauty Forum.В 2019 р представила бренд #Barba Italiana на Ukrainian Fashion Week та Artero - на арт-перфомансі Eclectica. Неодноразово нагороджувалася за заслуги і внесок в розвиток вітчизняної індустрії краси.

Замовити

Уточнити ціну

Купити в один клік

Замовити зворотній дзвінок

Надіслати резюме

Товари з уцінкою