Навчання Співпраця
Login Icon
Cart Icon
Wishlist Icon Compare Icon
phone phone hover youtube youtube hover instagram instagram hover facebook facebook hover

Договір публічної оферти

Цей договір адресований Споживачам і є офіційною і публічною пропозицією Продавця, в особі ФОП КСЕНАФОНТОВ В.О., який діє на підставі запису в єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та цивільних формувань номер запису: 2026 017 0000 002242, от 18.07.1995. Споживач, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі – Договір) про наступне:
1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.
1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.
2.ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
Відвідувач Сайту – особа, що відвідує сайт https://iris.ck.ua/ без мети розміщення Замовлення.
Користувач – особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цього Договору і який бажає розмістити Замовлення на сайті https://iris.ck.ua/.
Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://iris.ck.ua/.
Продавець – ФОП Ксенафонтов В.О., який діє на підставі запису в єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і цивільних формувань, номер запису: 2026 017 0000 002242, от 18.07.1995, заснована відповідно до Законодавства України, що веде управління сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою: https://iris.ck.ua/.
Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://iris.ck.ua/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
Сайт – https://iris.ck.ua/.
Товар – непродовольча продукція, назва, опис і ціна якої опублікованій на сайті Інтернет-магазину. Також інформація про Товар може супроводжуватися його зображенням.
Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на Сайт Товарів.
3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://iris.ck.ua/.
3.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
4.ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ
4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.
4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.
4.3. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
4.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.
4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
4.6. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.
5. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.
5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.
5.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець погоджується та здійснює оплату за допомогою електронних платіжних систем.
5.4. Оплата Товару здійснюється в національній валюті України.
5.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Розміщення Замовлення на сайті Інтернет-магазину свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.
5.6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
5.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов’язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов’язаний перерахувати грошові кошти.
6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ
6.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначеними на Сайті.
6.2. Повернення Товару належної якості:
6.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його відправлення.
Повернення відправленого Товару здійснюється в порядку, визначеному законодавством України.
6.2.2. Якщо на момент звернення Покупця замовлений чи аналогічний йому Товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов’язаний в такому випадку повернути сплачену грошову суму протягом 3 днів.
6.3. Повернення Товару неналежної якості:
6.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, пакування або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.
6.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
6.3.3. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (Закон України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).
6.4. Повернення грошових коштів здійснюється за шляхом повернення вартості оплаченого Товару на рахунок Покупця чи готівкою.
7.ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.
8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
8.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки.
8.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов’язань перед Відвідувачем Сайту / Користувачем / Покупцем в рамках Публічної оферти.
8.3. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:
для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем / Покупцем;
для оцінки та аналізу роботи Сайту;
для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
8.3.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.
8.4. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
8.5. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
8.6. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
9.ДОДАТКОВІ УМОВИ
9.1. Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю бути недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
9.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.
9.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір може бути переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
9.4. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.
9.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

Замовити

Уточнити ціну

Купити в один клік

Замовити зворотній дзвінок

Надіслати резюме

Товари з уцінкою